Úsměv

3. ledna 2009 v 9:32 | Ettelwen |  My todays
a vtípky, jen at nikdo nepozná že mam každou chvilku na krajíčku...

Začalo to dobře, cesta docela uběhla (moje první cestování na žluto :) ) a ani jsem při přestupu nemusela spěchat, Praha byla vyjímečně dobře průjezdná a na Florenc jsme dojeli o několik minut dřív. V Brně návštěva čajovny ve které jsem úplně náhodou už jednou byla a pohoda pokec s dalším kamarádem... Možná ale, že už tam to začalo, když si vzpomenu na mou první odtažitou reakci a vůbec... Další cesta busem a pak kus pěšky a zima že by psa nevyhnal, ale přece na Moravě má být víc teplo ;)
Večerní osvětlení pokoje a první noc na gauči s vrzáním zubů a mlaskáním :) Ranní cesta tam pro pizzu a zpět bez ní, pár filmů ted už bez názvu a začátek sledování The Simpsons....Setkání se sestrou, posezení u babičky a pak silestrovský večer u kamaráda... A smutný Nový rok..
Lítost nad nelítostným osudem a pak uvědomění si našeho cyklu.. dva týdny hádek, smutku, napětí a pak dva dny "v pohodě" a znovu... Promlčenej den s opalováním u krbu a jídlem zvlášt a neschopností říct že nechci být sama, že chci aby se mnou mluvil...a nakonec mi dáme volnost.
Několik hodin objímání a pláče a zkusíme Simpsny? Představy o tom že už se neuvidíme, neobejmeme...a další výbuchy. Nechci už nikdy nebýt spolu, vidět se ted naposled, ale budu trpět a stojí mi to za to? Asi ano..
Noc s migrénou a kočka zavřená s potkanem v kuchyni. Otázky jestli jsem to neměla přetrpět a nechat tak, když měl tolik síly aby mi tohle řekl.. Sobeckost, že nedokážu ustát jeho návrh?
Co má člověk dělat když ví, že nebude s tim druhým štastnej ale nedokáže se vzdát závislosti na tom, že je tu někdo kdo za ním přijde a kdo čeká až se ozve a komu se on může ozvat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 W-Inn W-Inn | Web | 4. ledna 2009 v 12:20 | Reagovat

Ráda bych ti poradila, ale nevím jak, sama jsem v takové situaci ještě nebyla...když se mě posledně na něco takového ptala kamarádka, řekla jsem, že nevím, protože jsem nečetla návod k obsluze daného dalšího člověka...

Nezbývá než doufat, že se to nějak převrátí zase zpátky a ty se budeš zase smát...

btw: já bych potřebovala, aby měl den 46 hodin a z toho jenom 8 na spánek....30 by bylo málo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama