Tamara No.2

20. července 2008 v 19:54 | Ettelwen |  Just done
"Ahoj Taro"
"Ahoj" na Honzu jsem schopná se usmát kdykoliv

"Takže dneska pohoda?" ukázal na dva zelené skřipečky nad mým pravým uchem.
"Jo, dobře jsem si o víkendu oddechla. Jak se máš ty?"
"O něco hůř" ušklíbnul se
"Terka?"
Podíval se na mě, jako bych z něj sundavala několikatunovej šutr, potřeboval se vypovídat. Mluvili jsme celou cestu tramvají a dál až ke vchodu do šaten, za touhle pomyslnou hranicí jsme automaticky přešli do "účelovýho" pokecu o škole.
Třída byla asi z poloviny plná, vešli jsme s dvojitým "Čau" a ozvalo se pár odpovědí. I když jsme nejlepší kámoši, nesedíme spolu. Já zapadla do poslední lavice u okna a on skoro ke katedře.
Jitka jako obvykle dospávala na desce lavice vedle zbytků její snídaně (pytlík od koblihy a kelímek od čokolády z automatu), nesnažila jsem se ji nějak burcovat.
Vyučko proběhlo bez větších problémů, tahák na písemku z chemie jsem dala k opsání i Honzovi a při hodině ho dokonale využila.
Ohledně toho mýho dopisu se pár lidí vyjádřilo že jako "To se teď budeš každej den česat?" Zatim jsem chodila s rozpuštěnýma vlasama, ale přezvyknu si no. Několikrát jsem měla naprosto určitej pocit, že mě někdo pozoruje a pak jsem viděla nějakýho ze spolužáků jak si prohlíží moje vlasy. Je to srandovní.
Oběd jsem zase vynechala, radši jsem se svezla dřívější tramvají a šla na chvilku očumovat před stavárnu, jeden kluk se mi tam moc líbí.
Doma jsem uklidila nádobí a vynesla koš, s Jerrym chodí tenhle tejden na procházku ségra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama